Sık Sorulan Sorular

BandanaX, çok farklı kullanım alanı olan bir performans ürünüdür. BandanaX’ı yüksek düzeyde konfor, koruma, doğa ve eğlence aktiviteleriniz süresince uygun bir tarz elde edebileceğiniz çok farklı şekillerde kullanabilirsiniz.

BandanaX çok fazla alanlarda kullanılabilir. Günlük hayatınızda, spor yaparken, doğadayken, motor ve ya bisiklet binerken hatta ev hanımları temizlik yaparken bile kullanabilir.

BandanaX’ın en çok bilinen 9 giyme yolu vardır. Ancak internet üzerinde bazı kaynaklarda farklı yöntemlerde mevcut.

BandanaX.com dan satın alabilirsiniz. Eğer isterseniz n11.com ve Gittigidiyor.com mağazalarımızdan da satın alabilirsiniz.

Evet. BandanaX.com üzerinden üye olmadan satın alma işlemini yapabilirsiniz.

Gün içerisinde saat 16:00 a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. 16:00 dan sonra verilen siparişler bir sonraki iş gününe gönderilir.

Siparişiniz kaç adet olursa olsun. Kargo ücretini BandanaX.com öder.

BandanaX.com, vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi gizli tutar. Ancak üye olduğunuzda faturanızı teslim edebilmek için adınızı ve adresinizi bilmek zorundayız. Bu iki bilgi sistem tarafından firmaya verilir. Kart bilgileriniz yalnızca banka ile sizin aranızda kalır.

Üründen herhangi bir şekilde memnun kalmazsanız. Sebebi ne olursa olsun iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. BandanaX için müşteri memnuniyetini çok önemlidir.

Close
Cart (0)

Sepetinizde ürün bulunmuyor. Sepetinizde ürün bulunmuyor.Currency