SİPARİŞ İPTAL İŞLEMLERİ

Siparişler, en geç aynı iş günü içerisinde saat 16:00′ a kadar iptal edilebilir. Saat 16:00’den sonra verildiği için bir sonraki iş gününe sarkan siparişler ise bir sonraki gün saat 16.00’e kadar iptal edilebilir. İptal işlemi bilgi@bandanax.com adresine Ad, Soyad ve Sipariş No bildirilerek yapılabilir.


İADE İŞLEMLERİ VE POLİTİKAMIZ

Sipariş ettiğiniz ürünler dikkatle kontrol edildikten sonra özenle paketlenir. Buna rağmen gözden kaçırdıklarımız olursa, hatalı ürünler 7 gün içinde değiştirilir.

Firmamız iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder. Neden belirterek, ambalajı açılmamış, kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünleri teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir:

Ürünün eksiksiz ve hasarsız durumdaki

İrsaliyeli faturası,
İade sebebini belirten yazı,
Kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarı
Taşıma sırasında oluşmuş hasar, kargo firması tarafından telafi edilir. Paketi teslim almadan tutanak tutturulması önerilir.