Sipariş İşlemleri

SİPARİŞ NASIL VERİLİR ?

Her ürünün yanındaki “Sepete Ekle” düğmesini tıklayarak sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizi alışveriş sepetinizde biriktirebilir, adetlerini değiştirebilir ya da bazılarından vazgeçebilirsiniz. Alışveriş sepetinizden çıkartmak istediğiniz ürünlerin adetlerini sıfırlamanız gerekir. Bu işlemden sonra “Yeniden Hesapla” düğmesine basarak alışveriş sepetinizin son durumunu görebilirsiniz. Sepetinizdeki ürünler kesin sipariş anlamına gelmez. Ancak “Satın Alıyorum” düğmesini tıkladıktan sonra satın alma işlemi başlar.


ALTERNATİF ALICI BİLGİLERİ

Sitemizden verdiğiniz siparişlerde, “Teslimat Bilgileri ” kısmında “Yeni Teslimat/Fatura” kısımları dikkatle doldurulmalıdır. Siparişlerinizi, belirlediğiniz alternatif alıcıların ancak kimlik ibrazı karşılığında teslim alabileceğini unutmayınız.


KARGO ÜCRETLERİ

Kargo ücreti her siparişiniz için 15,00 TL‘dir. Yapacağınız 100,00 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti tarafımızca ödenmektedir.
Türkiye Cumhuriyeti sınırları dışından verilen siparişlerde, kampanya harici durumlarda, kargo ücreti satın alma sayfasında hesaplanır.


SİPARİŞİN FATURALANDIRILMASI

Faturanız teslimat adresiniz esas alınarak siparişinizin içinde gönderilecektir. Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde yapılacak olan alışverişlerde, liste fiyatlarına KDV dahildir ve faturalandırma da KDV dahil olarak yapılır.Türkiye Cumhuriyeti sınırları dışından yapılacak alışverişlerde, İgili ülkenin vergi yasaları geçerlidir. Teslimat sırasında ulusal ya da yerel otoriteler tarafından belirlenmiş ek vergiler ortaya çıkabilir.


HAFTASONU SİPARİŞLERİ

Cumartesi, pazar veya resmi tatil günleri yapılan siparişler tatil gününden sonraki ilk iş günü işleme alınarak sevkiyat yapılacaktır.

Kapat
Sepet (0)

Sepetinizde ürün bulunmuyor. Sepetinizde ürün bulunmuyor.Currency