Bandana BandanaX Nedir?

BandanaX

BandanaX bandana, birçok kullanım alanı ve şekli olan bir aksesuar ürünüdür. BandanaX bandanayı başta spor olmak üzere günlük aktivitelerinizde yüksek düzeyde konfor, korunma, doğa ve eğlence faaliyetleriniz sırasında kullanabilirsiniz.
BandanaX bandana, açık hava faaliyetleriniz sırasında rahat etmenizi sağlar. Soğuktan, güneşten, rüzgardan ve açık havadaki tozdan korunmanıza yardımcı olur. BandanaX bandana, sizi kötü hava şartlarından koruduğu gibi çok çeşitli tasarım ve renk olanağı sayesinde aksesuar olarak kullanmaya da çok uygundur.
BandanaX ürünleri soğukta sıcak, sıcak havalarda da teninizi serin tutarak ferahlamanıza yardımcı olur.
Anti bakteriyel kumaş teknolojisi ile üretilir. Bu özelliği sayesinde toza, virüslere ve terlemenin ardından oluşan pis kokunun oluşmasına neden olan bakterilere karşı korunmanızı sağlar.

BandanaX bandana, fonksiyonel bir üründür; maske, bere, saç bandı başta olmak üzere bir çok amaçla kullanabilirsiniz. BandanaX, çeşitli kullanım alanlarına sahip, zengin renk ve desenleri olan, kıyafetinizle kombin yapabileceğiniz bir aksesuardır. Kullanmadığınız zamanlarda katlayarak cebinize sığdırabileceğiniz ebatlarda olan BandanaX bandana, bu özelliği sayesinde bir yerde unutup kaybetme ihtimaliniz olmaz, kullandıktan sonra cebinize koyarak kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

  

Nasıl Üretilir?

BandanaX bandanaların bütün üretimi tek bir çatı altında gerçekleştirilir. Entegre tesisimizde ürettiğimiz kumaşları kullanırız. Yine kendi bünyemizde bulunan grafikerlerimizin çizmiş olduğu tasarımlardan yararlanırız. Baskı ekibimiz bütün hassasiyetleriyle tasarımları kumaşa geçirirler. Basılan ve pres makinesinden çıkan ürünler atölyemizde tek tek makasla nizami şekilde kesilir. Ardından kalite kontrol bandına gelir ve üretim hatası olan ürünler ayıklanır. Daha sonra ütü bandına gelen ürünler hafif ısıda ütülenerek paket bandına gönderilir. Paket bandında ise son kontrol yapılarak ürün kartına yerleştirilir ve hediyesi de içine koyularak jelatinlenir.

 

 

BandanaX Bandana Nerelerde Kullanılır?

BandanaX bandanalar başta outdoor spor türleri olmak üzere günlük bütün aktivitelerinizde kullanabileceğiniz bir üründür.
Özellikle açık havada çalışanların tercih ettiği bir ürün olan BandanaX bandanalar, yazın güneşten koruduğu gibi kış aylarında da soğuktan korunmanıza yardımcı olur.
Sporcuların tercih ettiği bir üründür. Kadın sporcuların saçlarını toplama sıklıkla kullandıkları bir aksesuardır.
Aynı zamanda tozlu ortamda çalışan insanların da tercih ettiği bir ürün olan bandana, dokusu sayesinde hem tozdan korur hem de antibakteriyel özelliği sayesinde bakterilerin vücuda girmesini engeller.

Sıklıkla Kimler Kullanır?

Açık havada spor yapan sporseverler başta olmak üzere hijyene ihtiyaç duyan, güneş ışınlarının zararlarından korunmak zorunda olan bütün herkes BandanaX bandana ürünlerini kullanırlar.
Ayrıca gıda sektöründe çalışan ve işi mutfakta olan kadın erkek herkesin mutlaka kullanması gereken bir üründür.

 

 

BandanaX Bandana’nın Boyutları Nedir?

BandanaX ürünlerinin boyutları standarttır. Ölçüleri 50 x 24 cm’dir ağırlığı ise bir telefonun üçte biri kadardır, yani her zaman kullanabileceğiniz ve sizi yormayacak bir ağırlığa sahiptir.

Detaylı bilgi için www.BandanaX.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Erkek Bayan Saç Bandana

Bayan ve Erkek Bandana Rengarenk, özel tasarım, kadın bandana, erkek bandana modelleri ile kurukafa bandana başta olmak üzere unisex bandanalar indirimli fiyatı ve online satış seçeneğiyle  bandanax.com’da. Birden fazla ürün aldığınız taktirde çeşitli indirimlerden faydalanmak için hemen bandanax.com’u ziyaret edin. Saç Bandana Ne Amaçla Kullanılır Bandana, vücudun sıcaklık dengesinin korumasını sağlar.  Bandana, soğuk havalarda sıcak, sıcak havalarda ise […]

Bandana Bağlama Şekilleri

BandanaX bir çok bağlama şekilleri vardır. Temel olarak yaklaşık 9-12 bağlama şekli önizlemede mevcut ancak farklı internet adreslerin de farklı bağlama şekilleri bulabilir veya kendiniz uygulayabilirsiniz.